رییس هیئت تکواندو شهرستان کرج معارفه شد

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم که عصر شنبه برگزار شد محمد اوجانی به عنوان متولی هیئت تکواندو شهرستان کرج معرفی شد.

رییس هیئت تکواندو استان البرز در این مراسم با بیان اینکه بخش اعظمی از ظرفیت های این رشته ورزشی در شهرستان کرج متمرکز است، گفت: فعال شدن هیئت تکواندو کرج را به فال نیک می گیریم و برای تحرک و پویایی آن حمایت های لازم را خواهیم داشت.

محمد نوذری با تاکید بر اینکه کادر اجرایی مجرب و کارآمدی در هیئت تکواندو شهرستان کرج حضور دارند، گفت: دغدغه اصلی ما در شهرستان کرج نظارت و رسیدگی به فعالیت باشگاه های فعال در تکواندو است و در این راستا نقش هیئت کرج بسیار تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه حضور ۲ تکواندو کار کرج در کاروان المپیک موید جایگاه بی بدیل این شهرستان در ورزش کشور است، گفت: به مدد همین حضور موفق البرز توانسته در ۲ سال اخیر رتبه اول هیئت های استانی کشور را کسب کند و این اتفاق به احتمال زیاد برای سال سوم نیز رخ  خواهد داد.

رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان کرج نیز در این مراسم شکل گیری هیئت های ورزشی شهرستان کرج را یک اتفاق خوب برای استان البرز دانست و گفت: این مهم در سایه تعامل سازنده هیئت های ورزشی استانی حاصل شده است و تکواندو در این خصوص بسیار پیشتاز بوده است.

هوشنگ افشاری افزود: انتظار ما از هیئت تکواندو کرج تعامل سازنده با هیئت استان البرز است و در این مسیر باید تمام ظرفیت های موجود را به کار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، در حاشیه برگزاری مراسم معارفه و افتتاح دفتر اداری هیئت تکواندو از تابلو مزین به تصویر شهدای تکواندو کار شهرستان کرج رونمایی شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رییس هیئت تکواندو شهرستان کرج معارفه شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات