۶۲ هزار روستایی مازندران تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا یونسی عصر شنبه در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان افزود: باید با آسیب‌شناسی روند اجرای طرح و انجام تبلیغات هنرمندانه به‌منظور اقناع روستاییان در خصوص اهمیت طرح، این رقم افزایش یابد.

وی گسترش عدالت اجتماعی را وظیفه حاکمیت دانست و یادآور شد: دولت تدبیر و امید، از آغاز به این رسالت ارزشمند توجه نشان داد و توسعه طرح سلامت از نخستین اقدامات دولت در این راستا است و  دولت تدبیر  و امید، اعتبارات قابل‌توجهی را صرف توسعه عدالت اجتماعی در روستاها کرده است.

وی با اشاره به این‌که شش هزار نفر از روستاییان طی سال ۹۴، تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در مازندران قرار گرفتند، افزود: اکنون ۶۲ هزار مازندرانی در روستاها تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار دارند و باید با آسیب‌شناسی روند اجرای طرح و انجام تبلیغات هنرمندانه به‌منظور اقناع روستاییان در خصوص اهمیت طرح، این رقم افزایش یابد.

معاون استاندار بر برگزاری دوره‌های آموزشی برای دست‌اندرکاران این طرح در سراسر استان تأکید کرد و افزود: فرمانداران با آسیب‌شناسی درست، راهبردها و راهکارهای شتاب بخشی به روند اجرای طرح را ارائه نمایند.

یونسی بر واکاوی فعالیت دستگاه‌های اجرایی در این راستا و تدوین سازوکاری برای فعالیت سازمان‌های مکمل این طرح تأکید کرد و افزود: برای دهیاران، بسته‌های تشویقی در جهت افزایش جذب بیمه شوندگان در نظر گرفته شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۶۲ هزار روستایی مازندران تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات